26 Eylül 2014 Cuma

Kandıra Cezaevinde uyuşturu ticareti iddiası


Türkkan Kandıra Açık Cezaevinde uyuşturucu ticareti yapıldığı iddialarını Meclis gündemine taşıdı. kocaeli temizlik şirketleri Türkkan Adalet Bakanının yanıtlaması istemiyle verdiği  önergede,  Kandıra Açık Cezaevinde uyuşturucu kocaeli temizlik şirketleri ticareti yapılmakta mıdır? Cezaevinde bonzai kullanılmakta mıdır? Bonzai kullanımı Sebebiyle nöbet geçirenlere müdahale edilmediği iddiası Realite midir? Sorularına Cevap istedi.  

MHP İzmit Milletvekili Bozdağdan bir takım Kürt kökenli gardiyanların Türk kökenli tutuklu ve hükümlülere kötü davrandığı yönündeki iddialara da açıklık istedi. 

Türkkanın Adalet Bakanı Bekir kocaeli temizlik şirketleri Bozdağa yönelttiği sualler şöyle; 1-Kandıra Açık Cezaevinde Hayat Koşullarının kötü olduğu iddiaları doğru mudur?2-Bazı Kürt kökenli gardiyanların bilhassa Türk kökenli tutuklu ve hükümlülere iyi davranmadığı, zorla çalıştırdığı ve iğrenç işler yaptırdığı iddialarının aslı var mıdır?3-Cezaevlerinde tutuklu ve hükümlüler çalıştırılmakta mıdır?4-Kandıra Açık Cezaevinde iş yapmak istemeyen tutuklu ve hükümlüler Diğer cezaevlerine gönderilmiş midir?5-Geçtiğimiz günlerde Kandıra Açık Cezaevinden Kırklareli Cezaevine yaklaşık 100 şahsın sevk edilmesinin gerekçesi nelerdir?6-Kandıra Açık Cezaevinde uyuşturucu ticareti yapılmakta mıdır?7-Kandıra Açık Cezaevinde bonzai kullanan tutuklu ve hükümlüler bulunmakta mıdır?8-Bonzai kullanımı Sebebiyle nöbet geçiren tutuklu ve hükümlülere müdahale edilmediği iddiası Realite midir? kocaeli temizlik şirketleri

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder